maj 06 2011 Pogrzeb numer 2 Kaczyńskiego
Komentarze: 0

Niemal każdy wie, że Prezydent Lech K. wraz z żoną - Marią zostali pochowani na Wawelu, jednakże mało osób wie o tym, że w praktyce odbyły się dwa pogrzeby. Pierwszy z nich, w którym brali udział wszyscy miał miejsce 18 Kwietnia, Nieoficjalny drugi, kilka dni później. Zamieszani milczą na ten temat, jaka jest tajemnica tych dwóch pochówków?


Zakład pogrzebowy, organizujący pochówek nie chce ujawniać szczegółów. Osoby uczestniczące w nim obowiązuje klauzula milczenia, podpisane na prośbę Polskich służb specjalnych. Każda z osób powiązanych z tym zdarzeniem zaznacza również, że jest to temat wrażliwy.


Naszym zdaniem, dzieje się tak ponieważ szczątki pary prezydenckiej tylko po części uczestników wypadku w Smoleńsku. Tymczasem parę dni od tego czasu, gdy ustalenie zwłok było skończone dołożono resztę ciała.


Sytuacja faktycznie drażliwa, szczególnie, że sprawa dotyczy wysoko postawionych osób. Nie zdziwiło więc milczenie nawet WKO, która rezygnuje z jakichkolwiek wyjaśnień w tej sprawie. Sądzę jednak, że nie musimy być aż tak dociekliwi. W jaki sposób to się prezentuje – wiemy, odłóżmy na bok zbędne niuanse i tłumaczenia.

zakladpogrzebowy : : pogrzeb, zakład pogrzebowy
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz